O nás

Dlouholeté zkušenosti v oblasti automatizace výroby, zejména periferií ke vstřikovacím strojům, nás přivedly k poskytování komplexních a spolehlivých řešení pro zefektivnění výrobních procesů firem.

Využitím moderních technologií a metod dokážeme navrhnout a zaintegrovat proces automatizace do různých průmyslových oborů a zajistit tak efektivní proces výroby.

Naše firma byla založena na podzim roku 2016. Čerpá ze zkušeností v oblasti automatizace a robotizace, zpočátku hlavně v oblasti vstřikovacích strojů. Postupně jsme se vypracovali v tomto oboru na respektované odborníky a dále rozšiřujeme své znalosti a zkušenosti.

Postupně z firmy o 2 společnících vzniká firma s odborným dosahem do různých směrů automatizace… Udržení a rozšiřování odborných znalostí a zkušeností, rozšiřováním kolektivu zkušených kolegů lze řešit stále náročnější projekty. Nyní se kolektiv značně rozrostl, odborně se tím dostal dále.

Jednou z oblastí činnosti je integrace UR, kde jsme se stali respektovaným partnerem a prvním certifikovaným integrátorem UR v České republice.

Přes řadu úspěšných projektů do průmyslu jsme se dostali například k realizaci zajímavého projektu na dodávku kolaborativních robotů do 6 středních průmyslových škol na Severní Moravě a dále rozšiřujeme pole působnosti.

Jsme malá firma počtem zaměstnanců, ale velká svou flexibilitou, zkušenostmi, zázemím, nasazením a úspěšně realizovanými projekty.

VŠE DOHROMADY ZNAMENÁ BUDOUCNOST AUTOMATIZACE!!!

Reference

  • 2K trend a.s.
  • 2D&S s.r.o.
  • Kasko s.r.o.
  • Fortemix produkce s.r.o.